Akce v Tečce

Kromě našeho běžného provozu v Tečce, při kterém máte možnost ochutnat piva z několika českých (i německých a belgických) malých pivovarů, snažíme se i o zpestření v podobě akcí, při kterých se můžete dozvědět zajímavé informace v oblasti rumů, whisky a nebo si s námi například zasoutěžit v Pubkvízu. Pivotečka také každým rokem stárne a tak v létě slavíme její narozeniny, která se každým rokem rozrůstá o Vás - naše věrné přátele.  

Naše akce:

Rumové degustace - Akce pořádající se téměř každý měsíc. Tradičně Vás večerem provede náš someliér Péťa Šlápota s předem připraveným seznamem rumů. Více informací v podkategorii, ve které je možnost i rezervace.

Plantation_degustace

 

Pub kvíz - Akce, která sice nemá tak dlouhou tradici, ale pokaždé stála zato. Týmy soutěží mezi sebou ve vědomostních otázkách a pro vítěze máme připravené jak jinak, než pivní odměny. 

 

 

Zpívané - Akce, které bývají často i neplánované. Kytara u nás vykouzlí vždy nádhernou atmosféru, která naláká i kdejakého kolemjdoucího.  Ideálně se hodí na narozeninové oslavy, firemní večírky a nebo, jak už zaznělo - tak nějak neplánovaně s naší kytarou.

 

 

Octoberfest - Každoroční akce, při které se Vám obsluha snaží co nejlépe přiblížit samotný německý Octoberfest. Roznášíme Vám v klasických bavorských krojích tupláky s německým märzenem. Na své si přijdou i milovníci pšeničných piv nebo-li weisse beer, kterých máme široký výběr.

 PA033539

 

Den sv. Patricka - Speciálně pro tento svátek máme pro vás nachystaný na čepu Guiness (irský stout) a výběr ze zelených piv barvených bylinkami jako jsou například kopřivy. Tyto piva máme v nabídce i přes náš český svátek - Velikonoce.

 

 

Halloween 

 PA313992

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...