Rezervace

Rumová degustace

Pokud jste k nám už párkrát zavítali, určitě jste si všimli naší široké nabídky rumů vyskládaných za barem. Tam najdete kromě naší stálé nabídky i né tak známé "kousky" - některé novinky máte možnost ochutnat právě při naší rumové degustaci konající se každý měsíc.

Rumy pro nás pečlivě vybírá náš someliér Petr Šlápota. Většinou se jedná o seznam 5 karibských nebo i celosvětových rumů, které zveřejňujeme pár dní před začátkem akce. Péťa má pro vás vždy připravenou prezentaci s povídáním, ve kterém zahrne původ, výrobu i skryté vůně a chutě těchto rumů. S našimi přáteli, kteří se účastní většinou každý měsíc, rád diskutuje o osobních poznatcích, zatímco naše nové zákazníky obohatí o obecnější informace týkající se výroby a trochu té historie. 

A kdy vlastně akce probíhá?
Každý měsíc vždy ve čtvrtek a to zhruba od 19 do 23 hodin. V ceně degustace je zmiňovaná ochutnávka rumů, výklad s prezentací a občerstvení.

 

 

 

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

   
 • CHROMÁ LIŠKA a PIVOTEČKA Lijavec 18.9.2021 Kód: 1412
  Divadlo u Malické brány - Lijavec

  Přátelé a kamarádi,
   
  Jelikož nás baví i jiná kultura než jenom ta pivní, tak jsme pro Vás společně s kavárnou Chromá liška připravili divadlo a ne jen tak ledajaké divadlo  18.9. 2021 od 19h se zahrádka u Malické brány promění v jeviště, na kterém Vám TRUS (Trnovská umělecká společnost) zahraje hru z dílny pana Svěráka, Cimrmana a Smoljaka s názvem Lijavec.
   
  Vstupenky budou k dispozici od 10.9. v kavárně Chromá liška, na baru Pivotečky u Malické brány (Rooseveltova 35/15), nebo na baru Pivotečky (Rooseveltova 46/74), ale rezervovat můžete již teď na čísle +420 722 282 671.
  Cena lístku je 100,-
   
  Doufáme, že se vám to bude líbit a že si to všichni užijeme. 

  100 Kč
     
 • rum 2 – kopie Kód: 1218
  Rumová Degustace 22.9.

  Rumoví přátelé,
  připravili jsme pro Vás další rumovou degustaci. A to v Pivotečce u Malické brány ( Rooseveltova 15), ve které bude degustace probíhat 
  Celou degustací nás provede náš kamarád Jan Albrecht, na začátku své kariéry dělal barmana v Top podnicích v Praze, dlouholetý milovník karibských prémiových rumů a doutníků, donedávna Ambassador rumu Zacapa, pod jehož taktovkou, se z rumů Zacapa, stal v České republice Pojem. Osobně byl několikrát v Guatemale a osobně se zná s Lorenou Vasquez. Ba právě i ona si ho vybrala pro ambassadorství v Čechách. Jak se říká, člověk a odborník na slovo vzatý.
   
  Degustovat budeme:
  1) Clairin Casimir - Haiti 54%
  2) Foursquare Spice - Barbados 37,5%
  3) Blackwell 007 - Jamajka 40%
  4) Appleton Estate 15y Black River Casks - Jamajka 43%
  5) Botran Solera 18y - Guatemala 40%
  6) Rum Nation Panama 21Y - Panama
   
  Cena degustace je 690,-
   
  Objednávejte na čísle +420 722 282 671
  nebo možnost zakoupení degustace přímo na místě.
   
  Těšíme se na Vás, rumu zdar.

   


  690 Kč
     

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem